Miks Styx?

Styx on teenus, mis koondab endasse Eesti pankade pangalingid, võimaldades sinu kliendil tasuda kaupade või teenuste eest oma kodupangas. Makselahenduse juurutamine on lihtne ning koheselt peale registreerimist saad alustada internetimüügiga.

Teenus toimib äärmiselt lihtsalt - klient suunatakse makse sooritamiseks Styx keskkonda, kust on võimalik sooritada turvaline pangaülekanne läbi pangalingi. Peale tehingu õigsuse kontrolli edastab Styx maksekorralduse panka ning sinu raha kantakse sinu pangakontole.

Üks leping - mitu pangalinki

Tavapärasel moel pangalinki juurutades pead sõlmima lepingu iga pangaga eraldi, tasuma kõik vajalikud lepingu ja muud võimalikud tasud ning investeerima pangalinkide rakendamiseks reaalset raha.

Styx teenusega sõlmid ainult ühe lepingutasuta lepingu ja tasud ainult reaalse teenuse eest.

Lihtsaim viis internetiäri alustamiseks

Enamasti kulub alustava internetiärimehe stardikapital e-poe lahenduse arendamiseks ning kaupade soetamiseks. Styx annab sulle reaalse rahalise kokkuhoiu, kuna võimaldab 0 euroga käivitada vaieldamatult e-poe juurde kuuluva turvalise makselahenduse.

Rahaline kokkuhoid

Allolev tabel sisaldab esimese aasta kulusid pangalingi rakendamisel. Kulud on arvestatud keskmiste hindadega ning võivad vähesel määral varieeruda.

Ühe aasta kalkulatsioon

  Tavaline pangalink Styx makse
5 pangalinki kodulehele (lepingutasud) ca 5x62 eurot 0 eurot
5 pangalingi juurutamine kodulehel (arenduskulud) ca 200 eurot 0 eurot
aastane käive 10 000 eurot (teenustasude mahaarvamine) 1% / 100 eurot 2,0% / 200 eurot
Aastane kulu kokku 610 eurot 200 eurot

Seda kalkulatsiooni arvestades saab järeldada, et tavalise pangalingi juurutamine tasub võrreldes Styx maksega ära alles 3 kuni 5 aasta pärast (vt. Tasuvuse kalkulatsioon). Ütlematagi on selge, et lepingutasud tuleb koheselt tasuda.

Tasuvuse kalkulatsioon (kogukulu)

Periood Tavaline pangalink Styx makse
1. aasta 610.00 € 200.00 €
2. aasta 710.00 € 400.00 €
3. aasta 810.00 € 600.00 €
4. aasta 910.00 € 800.00 €
5. aasta 1 010.00 € 1 000.00 €

Usaldusväärsuse ja maine kasv

Styx garanteerib sinu kliendile raha tagasi, kui tehing mingil põhjusel ei õnnestu (kaup laost otsas, toode rikutud vms). Sellega tõstad oma internetiäri usaldusväärsust ehk reaalset kasumit. Petturitest internetikaupmehed ei saa enam rikkuda ausate kaupmeeste mainet.

Liitu